Home

car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام طراحی پلاسکو car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام مسجد گلشهر car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام سردر شرکت بنکداران آمل car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام امیرکبیر مروارید جزیره کیش car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام مکان تعامل اجتماعی بستک در هرمزگان car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام طراحی معماری خانه ویلایی یزد 1398 car1_1 50 درصد تخفیف تمامی محتواهای آموزشی به صورت خودکار و بدون نیاز به کد تخفیف برای اولین بار در ایران برای خرید و دیدن محتواهای آموزشی اینجا کلیک کنید ورود و ثبت نام راهکارهای عبور از بحران

آموزش ها

آموزش آنلاین طراحی نظارت و اجرا نظام مهندسی

گرفتن پروانه طراحی، نظارت و اجرای نظام مهندسی در رشته معماری پس از گذشت سه سال از تاریخ دریافت مدرک کارشناسی میسر می شود و وابسته به شرکت در آزمون هایی است که دفتر مقررات ملی ساختمان برگذار می کند. برای قبولی در این آزمون ها، روش هایی از نظر مطالعاتی و طراحی لازم است که در کلاس های آنلاین مهندس مهدی دریانی بخوبی به آنها پرداخته شده و قبولی شما را بسیار نزدیک تر از قبل می کند.
در این کلاس ها از روش انتقال مطالب از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت استفاده شده بطوریکه متقاضیان آزمون حدود ۵۰ درصد سوالات را بدون مراجعه به کتب پاسخ داده و بقیه وقت، صرف سوالات محاسبه ای و جدولی خواد شد. با این روش به آمار ۸۰ درصد قبولی در آزمون نظارت و اجرا رسیده ایم. بدون شک آزمون محور ترین روش با آزمون های ۳ گانه ی دوره ای را در کل کشور داشته و در انتها آزمون های جامع ۵ دوره ای، مهندسین را به آمادگی بالایی خواهد رساند.

آموزش آنلاین طراحی معماری نظام مهندسی

توضیحات کلاس آنلاین طراحی نظام مهندسی:
کلاس آنلاین طراحی نظام مهندسی، بازده فوق العاده ای نسبت به کلاس حضوری دارد. دلایل این بازده فوق العاده به شرح زیر است:
1. امکان دیدن فیلم های ضبط شده در هر ساعت شبانه روز در 10 جلسه
2. حداقل 15 جلسه کرکسیون در ساعت کلاس با شخص مهندی دریانی و بدون واسطه
3. تمرین 20 الی 25 موضوع طراحی در طول جلسات کلاس
4. تعداد بیشتر ساعات کلاس و کرکسیون نسبت به کلاس حضوری
5. امکان دیدن کرکسیون های یکدیگر برای اعضای کلاس و ذخیره آنها برآی مرور های بعدی
6. برگزاری جلسات کرکسیون در ساعات غیر اداری (عصر تا شب به مدت دو ساعت)

آموزش آنلاین طراحی نما

طراحی نما برای معماران می تواند پر کننده خلاء های طراحی آنها باشد.
معمولا در دانشکده‌ های معماران و در دروس طراحی معماری، با توجه به محدودیت ساعات آموزشی، وقت کافی برای کرکسیون نما در طرح های 1 تا 5 بسیار محدود بوده و بیشتر وقت کلاس طرح معماری به حجم و پلان می گذرد. از آن رو دانشجویانی که فارق التحصیل می شوند، اکثرا در بحث نما خلاء هایی احساس می کنند که کلاس آنلاین طراحی نما، این نقاط ضعف را پر می کند.
با توجه به اینکه طراحی نما موضوعی میان رشته ای است ک شامل معماری و طراحی شهری می شود، تجارب مهندس دریانی در کار حرفه ای و 4 سال کمیته نمای شهرداری تهران، مطمعنا می تواند نقاط ضعف طراحان معمار را بر طرف سازد.
کلاس آنلاین طراحی نما در 10 جلسه پیش بینی شده و شامل فیلم های ضبط شده و کرکسیون و تمرین است.

آموزش آنلاین اسکیس معماری

سر فصل های کلاس آنلاین اسکیس ویژه بازار کار و مسابقات معماری:
جلسه 1: شناخت خطوط و انواع هاشور و معرفی ابزارهای ترسیمی
جلسه 2: مبانی پرسپکتیو 1 نقطه ای
جلسه 3: مبانی پرسپکتیو دو نقطه ای
جلسه 4: معرفی تکنیک رنگ ماژیک، سایه ها و بازتاب
جلسه 5: معرفی تکنیک رنگ مدادرنگی
جلسه 6: پرسپکتیو داخلی و پرنده و 3 نقطه ای و شناخت عمق
جلسه 7: معرفی راندو های محیطی شامل طبیعت و آسمان
جلسه 8: معرفی تکنیک رنگ آبرنگ و معرفی انواع مصالح
جلسه 9: تمرین های پرزانته بنا (1)
جلسه 10: تمرین های پرزانته بنا (2)
جلسه 11: شروع مبانی طراحی معماری
جلسه 12: روش های طراحی فرم
جلسه 13: طراحی پلان و نما و مقطع
جلسه 14: سازماندهی های فرم و فضا
جلسه 15: ایده و کانسپت

پروژه ها

  • مسجد گلشهر
  • طراحی پلاسکو
  • سردر شرکت صنفی تخصصی بنکداران آمل
  • راهکارهای عبور از بحران

بطور کلی سه محور می توان برای طراحی مسجد در نظر گرفت:
یک محور اصلی غالب که جهت قبله را نشان می دهد و سلسله مراتب فضایی در راستای این محور اصلی قرار می گیرد
دو محور فرعی که یکی عمود بر محور اصلی است و دیگری نسبت به محور فرعی زاویه ی 45 درجه می سازد و در راستای گوشه های حیاط یا شبستان مسجد قرار می گیرد.
در طرح مسجد گلشهر، مناره ها، در ورودی شبستان، گنبد و قبله در راستای محور اصلی ساماندهی شده اند.

شاید واژه ی پلاسکو باید پلاسکو بماند بهترین توصیف از طرح نمای پلاسکوی نو باشد. خاطره ای بصری که 45 سال مردم با آن زندگی می کنند، نمی تواند از اذهان به سادگی پاک شود. فرم های ضربدری شبیه بادبند، خاطره ای بصری است که از نمای اصلی پلاسکو به یادگار مانده است. در طرح پلاسکوی نو، سعی شده است این المان های ضربدری با تعریفی متفاوت، اساس طراحی نماهای چهارگانه پلاسکوی نو را تشکیل دهد.

در پروژه طراحی سردرب اصلی شهرک بزرگ تجاری و بازرگانی شرکت بنکداران تغذیه سبز خزر، داشتن روحیه صنعتی با توجه به کاربری خدماتی از یک سو و توجه به فرم غالب سقف های شیبدار استان مازندران، اساس طراحی سردرب را بر اساس فرمی نوین با سقف شیبدار متفاوت پیش برد.

با توجه به اینکه بار ترافیکی خروجی محصولات در این مراکز خدماتی بیشتر از بار ورودی است، در ورودی این مجموعه اندازه ی خروجی بیشتر از ورودی طراحی شده و در حدفاصل این دو ورودی، ساختمان نگهبانی پیش بینی شده است. مکان قرار گیری نگهبانی، کنترل همزمان ورود و خروج را میسر کرده است.

فعلا این متن خالی می باشد.

  • یادمان بمباران شیمیایی سردشت
  • مکان تعامل اجتماعی بستک در هرمزگان
  • طراحی معماری خانه ویلایی یزد 1398

طراحی المان ها جزو کانسپچوال ترین موضوعات طراحی معماری بوده بطوریکه فرآیند تبدیل مفاهیم به حجم از دغدغه های اصلی اینگونه موضوعات است.
در این طرح که مربوط با بمباران شیمیایی سردشت است هشت ورودی به توجه به هشت سال جنگ تحمیلی در نظر گرفته شده و مفهوم جهانی بودن طرح توسط نیم گنبد که اشاره به نیمی از کره زمین است طراحی شده است. فاصله گرفتن حجم از زمین نیز به سبک بال بودن روح کودکان سردشتی اشاره دارد که در لحظه اول بمباران عروجی ملکوتی داشتند.

مکان تعامل اجتماعی بعنوان نقطه ی عطف در شهر، عامل برخورد انسان ها و اندکی تأمل برای ایجاد ارتباطی پویاست. در طرح پیش رو، بافت حصیری سقف که شاکله اصلی سازه طراحی را تشکیل داده است، هویت مکان این ارتباط جمعی را تقویت کرده است. اختلاف سطح نیم طبقه، امکان حضوری متفاوت و همراه با مکث را القامی کند که دسترسی به آن از چهار طرف جغرافیایی ممکن است.

هویت مکان جدید، حلقه گم شده ی معماری مسکونی شهر یزد است و یکی از راه کارهای ایجاد این هویت در مکان، تکرار خاطرات بصری گذشته در غالبی جدید است. ممکن است اثر یک فرم در تکرار خاطرات بصری، فارغ از بکارگیری مصالح قدیم و بلکه با مصالح تکنولوژیک روز صورت گیرد که در این خانه سعی بر آن شده است حس و حال خانه های قدیم یزد با بتن اکسپوز رخ نمایی کند.

تقسیم بندی فضاهای داخلی بر اساس اصل محرمیت صورت گرفته است. عدم دید به دسترسی فضاهای شب، موقعیت پله و آسانسور را در محور ورودی قرار داده بطوریکه مهمان دید به سیرکولاسیون حرکتی به خواب ها را ندارد.

طراحی نما

در صفحه اینستاگرام طراحی نما، نمونه آثار طراحی نما در دنیا انتخاب و بررسی شده بطوریکه هم از جنبه هنری و هم فنی- اجرایی تجزیه و تحلیل شده اند. این نماها می تواند برای کارفرماهای محترم، راهنمای انتخاب سلیقه نیز باشند.

طراحی نظام مهندسی و شهرداری

در صفحه اینستاگرام طراحی نظام مهندسی، فیلم ها و تصاویر متعددی از روش تدریس قوانین شهرداری و نظام مهندسی به قلم مهندس مهدی دریانی جمع آوری شده که می تواند راهنمای خوبی برای طراحان معمار در سراسر ایران باشد.

طراحی معماری

در صفحه اینستاگرام طراحی معماری می توانید با آثار معماری روز دنیا و تحلیل آنها آشنا شده و در جریان مسابقات معماری برگزار شده قرار بگیرید.

دکوراسیون داخلی

در صفجه اینستاگرام دکوراسیون داخلی، با توجه به گسترده بودن دنیای داخل بنا و انواع فضاهای مختلف، سعی شده است از انواع فضاهای کاربردی، نمونه های جذاب تحلیل شود تا دست طراحان برای طراحی فضاهای داخلی باز باشد.

پروژه های جهان معماری

محاسبه هزینه

متره و برآورد پروژه های شما با توجه به قیمت روز

طراحی ایده شما

ممکن است کارفرما ایده هایی برای پروژه داشته باشد که می شود ایده ها را پخته تر کرد.

نمونه های رایگان

ارائه نمونه به کارفرما برای تصمیم گیری سبک طراحی

مشاوره رایگان

در زمینه طراحی و اجرای پروژه های شما از 0 تا 100

تحویل سریع

سرعت بالا در ارائه نقشه ها و تصاویر 3 بعدی از پروژه شما

طراحی مشترک

هماهنگی با اعضای تیم شما برای در نظر گرفتن سلیقه کارفرما
خدمات ما:

طراحی پروژه های معماری

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی تخصصی نما

طراحی فضای سبز